TÜGEM PROP-TECH DOME İSTANBUL’DA YAPILDI

TÜGEM PROP-TECH DOME İSTANBUL’DA YAPILDI

TÜGEM PROP-TECH DOME İSTANBUL’DA YAPILDI

TÜGEM PROP-TECH DOME İSTANBUL’DA YAPILDI

18.4.2019

Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri Derneği (TÜGEM) tarafından “Dijital Değişim ve Dönüşüm” sloganı ile gayrimenkul sektörünün ilk Prop-Tech organizasyonu başarı ile tamamlandı. Dome İstanbul’da yapılan etkinlikte 300’e yakın gayrimenkul danışmanı teknoloji firmaları ile buluştu.

 

Açılış konuşmasını EurAsia PropTech Initiative kurucusu Mete Varas’ın yaptığı etkinlikte Reidin, Hürriyet Emlak, Endeksa, Zingat, Reos Emlak Sistemi, Fizbot, KiraPlus ve Immoviever sponsor olarak yer aldı. 

 

Gün içinde 14 ayrı oturumda çok zengin içerikler paneller eşliğinde portallardan, karar destek sistemlerine, CRM çözümlerinden 360⁰ resim çözümlerine kadar dijitale dair ne tür yenilikler varsa sektör temsilcileri ile konuşuldu. 

 

Etkinliğin sektörde ilk olduğunu vurgulayan TÜGEM kurucu başkanı Hakan Akdoğan “Etkinliğimiz bugün 300’ün üstünde gayrimenkul danışmanını teknoloji firmaları ile bir araya getirdi. Bugün konularında birbirinden uzman şirket ve konularımız ile sektörün geleceğinde dijitalin yeri, pazarlamada dijital alternatifler, çözüm sunan uygulamaları konuştuk. Fuaye alanında firmalarımız ürün ve hizmetlerini katılımcılar ile de paylaşma imkanı buldu. Böyle bir ilki başardığımız için TÜGEM olarak mutlu ve gururluyuz” dedi.

 

Prop-Tech proje sorumlusu ve TÜGEM başkan yardımcısı Mustafa Hakan Özelmacıklı ise “Uzun süredir üzerinde çalıştığımız etkinliğimiz büyük bir başarı ile gerçekleşti. Duyurularımız sonrası ilk iki günde kayıtlarımız doldu. Bugün Kıbrıs’tan, İzmir’den, Ankara’dan , Bursa’dan birçok ilimizden sektörüne değer veren nitelikli gayrimenkul danışmanları ile bir aradayız. Onlarla sektörün önde gelen teknoloji firmalarını bir araya getirmiş olduk. Etkinliğimizi başka illerde de devam ettireceğiz” dedi. 

 

TÜGEM Hakkında

Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri Derneği kısa adı ile TÜGEM, Emlak Danışmanlığı mesleğine değer katan, gelişim ve eğitim odaklı vizyoner girişimcilerin bir araya geldiği öncü sivil toplum kuruluşudur. Üyelerine ve meslektaşlarına eğitim, teknoloji, hukuk ve sinerjik işbirliği olanakları ile katma değer sağlamak misyonu ile hareket eden dernek kurulduğu günden bu güne birçok çalışma ile sektöre değer katmaktadır. 

 

ORGANİZASYONUMUZUN BASINDA YANSIMALARI

   Posta Gazetesi Küpürü

Emlak Dergisi

34 VOLT Haber

Emlak Magazin

Gayrimenkul Haber

Hello News

Haber İstanbul

Mahalli Gündem

İnşaat Deryası

Emlakta Fark

İn Dergi

Yaman Döviz Haber

Kobi Postası

Dünya İnşaat

Emlak Kulisi

Emlak Haberi

Esnaf Bülteni

Borsa Gündem


Siz de aramıza katılın, emlak sektörünü birlikte şekillendirelim

© 2019 TÜGEM - Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri