Emlak Sektörünün Öncüleri Buluştu

Emlak Sektörünün Öncüleri Buluştu

Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri Derneği (TÜGEM) olarak 22 Şubat 2022 tarihinde “Emlak Sektörünün Öncüleri Buluşuyor” sloganı ile 5. Büyük Buluşmamızı gerçekleştirdik.

Emlak Sektörünün Öncüleri Buluştu

Emlak Sektörünün Öncüleri Buluştu

2022-03-01 03:39:17

EMLAK SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜLERİ BULUŞTU

Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri Derneği (TÜGEM) olarak 22 Şubat 2022 tarihinde “Emlak Sektörünün Öncüleri Buluşuyor” sloganı ile 5. Büyük Buluşmamızı gerçekleştirdik. Wyndham Grand İstanbul Kalamış’da gerçekleştirdiğimiz etkinliğe 22 il teşkilatının yanı sıra Türkiye’nin birçok ilinden 400’e yakın gayrimenkul profesyoneli üyemiz ve sektörümüzün önemli paydaşlarının temsilcileri katılım sağladı.

Gecede Kurucu Başkanımız Hakan Akdoğan, Kasım ayında yapılması planlanan İTO seçimlerinde, 21 numaralı Gayrimenkul Hizmetleri Komitesine Başkan adayı olduğunu açıkladı. Ayrıca MLS Türkiye projesinin de lansmanı yapıldı.

TÜGEM’in 2022 yılı hedeflerinin, büyüme stratejilerinin ve yeni projelerinin paylaşıldığı gecede ayrıca 1000. Üyemize de teşekkür plaketi verildi. TÜGEM Bursa “En Başarılı İl Temsilciliği” ödülünü aldı ayrıca buluşmada teşkilatlanma, üye ilişkileri, ticari network, eğitim, dış ilişkiler ve sosyal sorumluluk komite başkanlarımız da söz alarak yapılan çalışmalar hakkında detaylı bilgiler verdi.

 

 


Siz de aramıza katılın, emlak sektörünü birlikte şekillendirelim

© 2019 TÜGEM - Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri