İl Temsilciliklerindeki Eğitim Seminerlerine Kocaeli ile Başladı

İl Temsilciliklerindeki Eğitim Seminerlerine Kocaeli ile Başladı

İl Temsilciliklerindeki Eğitim Seminerlerine Kocaeli ile Başladı

İl Temsilciliklerindeki Eğitim Seminerlerine Kocaeli ile Başladı

İl Temsilciliklerindeki Eğitim Seminerlerine Kocaeli ile Başladı

2019-04-23 00:00:00

TÜGEM olarak ilkini TÜGEM Kocaeli İl Temsilciliğimizle gerçekleştirdiğimiz Hilmi Işıkören ve Belgin Benek tarafından verilen ‘’Durgun Piyasalarda Emlak’ta Başarılı Olmanın Sırları‘’ başlıklı eğitimimiz Gebze Ticaret Odası’nda son 17 yılda düzenlenen eğitimler arasında en çok katılım gerçekleştirilen eğitim oldu ve rekor kırdı!

Gebze Ticaret Odası Seminer Salonu’nda verilen eğitime, Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler, TÜGEM Kurucu Başkanı Hakan Akdoğan, Darıca Halk Eğitim Müdürü Süleyman Özdağ, Kocaeli Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi Bölüm Başkanı Dr. Murat Bolat, Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanı Alpay Hacıoğlu,Kocaeli Emlakçılar Odası Kurucu Başkanı Ahmet Pekin ve çok sayıda emlak danışmanı katıldı.

Eğitim seminerinde söz alan TÜGEM Kurucu Başkanı Hakan Akdoğan, 2019 yılını gayrimenkul sektöründe 'Eğitim Seferberliği Yılı' olarak ilan ettiklerini belirterek, sektörde bilgili ve donanımlı insanların meslekte başarı sağlayacağını ifade etti. Bu şekildeki eğitim ve panellere üniversiteler ve meslek odalarının da destek verdiğine dikkat çeken Hakan Akdoğan, emeği geçen herkese teşekkür ederek konuşmacıların yani eğitimin her dakikasının önemle dinlenmesi gerektiğinin altını çizdi.

Kocaeli Emlakçılar Odası başkanı Alpay Hacıoğlu ise yaptığı konuşmasında, meslek için her nereye çağrılırsa seve seve gideceğini söyleyerek, sektörel eğitimlerin önemine dikkat çekti. Emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür eden Hacıoğlu, emlak sektörüne verdiği destek nedeniyle TÜGEM Yönetimine Kocaeli Emlakçılar Odası olarak ayrıca değer ve kıymet verdiklerini kaydetti.

Eğitimde konuşmacı olan ’Emlakta Lider Geliştirme Programı’nın kurucusu ve eğitmeni Hilmi Işıkören ile Işıkören Danışmanlık şirketinin kurucu ortağı Belgin Benek ise, inşaat sektörünün zor günler geçirdiği günümüzde "Daha Çok Satışın" formüllerini paylaştı. Emlak sektöründeki uzun yıllara dayanan deneyimlerini katılımcılara anlatan konuşmacılar, sorunların çözümünde izlenmesi gereken yol haritalarını paylaştı. Gayrimenkul sektörünün finansman sorunlarının ve gelecek için önerilerin anlatıldığı oturumlarda tüm katılımcılar görüşlerini belirtti.

Eğitim sonrasında bol bol fotoğrafı çekildi ve gayrimenkul sektöründe emeği geçenlere teşekkür plaketi verildi.

Gayrimenkul Sektörünün Öncü Sivil Toplum Kuruluşu TÜGEM olarak sekörümüz için hız kesmeden çalışmaya devam edeceğiz!


Siz de aramıza katılın, emlak sektörünü birlikte şekillendirelim

© 2019 TÜGEM - Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri